Обява за подбор по документи с провеждане на тест и интервю за длъжността „ЕКСПЕРТ” В СЕКТОР „РЕГИОНАЛЕН ФИНАНСОВ КОНТРОЛ” В ОПС ПЛЕВЕН и ОПС ХАСКОВО

02.11.2018

Централно управление на „Български пощи” ЕАД
гр. София, п. код 1700, ул. „Акад. Стефан Младенов” № 1, бл. 31

ОБЯВЯВА

Съгласно чл. 6 от Система за подбор на персонал за заемане на длъжности в „Български пощи” ЕАД

ПРОЦЕДУРА ЗА ВЪТРЕШЕН ПОДБОР

по документи и събеседване

ЗА ДЛЪЖНОСТТА „ЕКСПЕРТ” В СЕКТОР „РЕГИОНАЛЕН ФИНАНСОВ КОНТРОЛ”, ОТДЕЛ: „ФИНАНСОВО УПРАВЛЕНИЕ И КОНТРОЛ”, ДИРЕКЦИЯ „ВЪТРЕШЕН КОНТРОЛ”

МЕСТОРАБОТА: ОБЛАСТНА ПОЩЕНСКА СТАНЦИЯ ГР. ПЛЕВЕН – 1 бройка и ОБЛАСТНА ПОЩЕНСКА СТАНЦИЯ ГР. ХАСКОВО – 1 бройка

Необходими документи:

  • Заявление;
  • Ксерокопие от диплома за завършено образование;
  • Професионална автобиография;
  • Документ за трудов стаж и професионален опит;
  • Други документи за придобити квалификации/специализации.

Основни изисквания към кандидатите:

  • Образователно - квалификационна степен: висше – професионален бакалавър;
  • Специалност – икономическа;
  • Трудов стаж и професионален опит в системата на БП ЕАД – мин. 3 год.;
  • Добра компютърна грамотност: Microsoft Office.

Допълнителни изисквания – предимство

  • Специфичен опит в областта на оперативната пощенска и контролна дейност

Основни задължения:

  • Извършва финансови проверки в пощенските станции и други структурни подразделения в региона на Областна пощенска станция – гр. Плевен и гр. Хасково , като изготвя и представя в Дирекция „Вътрешен контрол” доклади за това;
  • Осъществява последващ контрол върху констатации и изводи от предходни проверки;
  • Проверява спазването на законите, правилниците, наредбите, инструкциите, както и вътрешно-нормативните актове, касаещи дейността на Дружеството;
  • Упражнява контрол по събирането, разходването, съхранението, опазването и отчитането на паричните средства и стоково-материални ценности.

Подборът ще се проведе на 2 /два/ етапа:

  1. Предварителна селекция по документи – ще бъдат разглеждани само документите на кандидатите, отговарящи на основните изисквания;
  2. Интервю

       Документи за участие се приемат от 05.11.2018 г. до 14.11.2018г. вкл. на адрес: гр. София, п.к. 1700, ул. „Акад. Стефан Младенов” № 1, бл. 31, отдел „Човешки ресурси”, дирекция УЧРАДС, ет. 2, ст. 209С или на e- mail адрес: o.anastasov@bgpost.bg

       Лице за контакти: Стефан Петков - ръководител сектор РФК, тел. 02 949 3215.